KONTAKT I ZAMÓWIENIA

 

tel./fax (22) 409 97 97

lub 0601 34 18 73

 

e-mail:akustyk@akustyk.com.pl

 

Wystawiamy faktury VAT, wszystkie podawane ceny są cenami brutto  

 

Nasz numer NIP: 525-134-25-80

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI


Nie prowadzimy typowego sklepu internetowego, ale składanie zamówień nie jest skomplikowane. Na wszelkie pytania najchętniej odpowiadamy telefonicznie - w czasie nawet krótkiej rozmowy wyjaśniamy zwykle znacznie więcej, niż byłoby to możliwe w długiej korespondencji mailowej. Dlatego proszę nie zniechęcać się brakiem mailowej odpowiedzi na pytania mające formę długich historii, ale zadzwonić!

 

 

ZAMÓWIENIA


Jeżeli zamawiane są same głośniki, wystarczy wysłać krótki mail z nazwą towaru, ilością, adresem i informacją o wybranej formie płatności (przedpłata przelewem lub pobranie). Prosimy o podawanie kontaktowego numeru telefonu. Można też wcześniej zadzwonić i spytać o dostępność wybranego towaru. Rozmowa telefoniczna jest najlepsza, aby ustalić czas i warunki realizacji zamówień na zestawy do samodzielnego montażu, a tym bardziej na gotowe kolumny.


 

POTWIERDZENIE


Na mail z zamówieniem lub pytaniem o dostepność odpowiemy w ciągu najpóźniej dwóch dni, mailem lub telefonicznie, podając czy towar jest dostępny, ew. kiedy będzie dostępny, i podamy numer firmowego konta (tylko mailem, jeżeli towar jest dostępny, a jako forma płatności wybrany został przelew).


 

REALIZACJA


Towar, który nie wymaga specjalnego przygotowania (same głośniki), zapłacony przelewem, wysyłamy w ciągu dwóch dni po wpłacie, kurierem UPS (dostarczenie następnego dnia roboczego), a zamówiony za pobraniem wysyłamy pocztą priorytetem (doręczenie po jednym, dwóch dniach). Zestawy do samodzielnego montażu przygotowujemy i wysyłamy w ciągu 4 dni od wpłaty na konto zadatku w wysokości 1000 zł. Przesyłki zabezpieczamy solidnie, bierzemy na siebie odpowiedzialność za ich uszkodzenie w transporcie, ale prosimy zwrócić uwagę przy odbiorze, czy opakowanie paczki nie jest ewidentnie uszkodzone.


 

KOSZTY PRZESYŁEK


Kosztami przesyłek o wartości powyżej 500 zł, zarówno pobraniowych jak i po przedpłacie na konto, nie obciążamy klientów. Do przesyłek o wartości poniżej 500 zł doliczamy zryczałtowane koszty wysyłki wysokości 25 zł.


 

GOTOWE KOLUMNY


Zamówienie gotowych kolumn wymaga indywidualnych ustaleń. W każdym przypadku wymagany jest zadatek w wysokości 25% ceny kolumn. Czas realizacji waha się od dwóch tygodni do trzech miesięcy. Cena za kolumny nie obejmuje kosztów transportu, rekomendowany jest odbiór osobisty w Warszawie.