Dystrybutor Scanspeak Supravox
Przechowalnia

O nas

Akustyk jest wyłącznym dystrybutorem duńskiej firmy Scan-Speak. Zajmujemy się tym już od dwudziestu lat, zaopatrując hobbistów i producentów w Polsce. Oferujemy więc nie tylko najwyższej jakości, oryginalny produkt, ale i specjalistyczną obsługę – wiedzę, potrzebną do najlepszego wykorzystania tych wyśmienitych głośników. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dostępność głośników Scan-Speaka – większą część oferty będziemy utrzymywać w naszym magazynie, pozostałe pozycje będziemy sprowadzać w możliwie najkrótszych terminach. Oficjalną informację na temat ustanowienia dystrybucji można zobaczyć na stronie producenta:

"Scan-Speak ponownie wzmacnia światową sieć dystrybutorów. Z przyjemnością ogłaszamy, że AkustyK został mianowany dystrybutorem Scan-Speaka w Polsce. Andrzej Kisiel, właściciel i założyciel, ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku DIY, i w projektowaniu zestawów opartych na najlepszych przetwornikach. AkustyK jest wspaniałym przykładem wysokich umiejętności i entuzjazmu, i jesteśmy dumni, że ponownie możemy ustanowić silne i bliskie relacje. AkustyK oferuje szeroki wybór zestawów opartych na przetwornikach Scan-Speaka, oczekujemy wprowadzenia kolejnych projektów i zapewnienia dostępności na polskim rynku wysokiej jakości produktów, obsługi i wsparcia.”

Równocześnie Akustyk oferuje własne projekty i gotowe zespoły głośnikowe. Każdy zespół głośnikowy brzmi inaczej. Duża różnorodność powoduje, że szukamy tych najlepszych. Według obecnie „obowiązującej szkoły”, każdy musi znaleźć coś dla siebie, wedle własnych upodobań, subiektywnego gustu. Jednak większość z nas wcale nie musi mieć kolumn „specjalnie strojonych”. Potrzebujemy po prostu dobrych zespołów głośnikowych, dobrego brzmienia! To wcale nie jest takie skomplikowane. Wymaga zastosowania dobrej techniki, wiedzy i doświadczenia. Dzięki sprzedaży bezpośrednio do końcowego użytkownika, nasze propozycje są bardzo atrakcyjne cenowo.

AkustyK swoją renomę buduje na opiniach dotychczasowych klientów, którzy są najbardziej wiarygodnymi recenzentami. Doświadczenie w projektowaniu, dorobek ponad stu konstrukcji (przygotowywanych również dla innych firm), już ponad tysiąc zadowolonych klientów, dostęp do najlepszych komponentów – to argumenty, które pozwalają nam zaufać.

Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl